Titratory kulometryczne TitroLine® 7500 KF trace Moduł 6 TitriSoft Pharma
Treść:
1
Numer produktu:
4711041
Informacje dot. produktu "Titratory kulometryczne TitroLine® 7500 KF trace Moduł 6 TitriSoft Pharma"
Z urządzeniami do miareczkowania TitroLine® firmy SI-Analytics nie można się pomylić. TitroLine® 7500 KF trace jest służy do pracy z roztworami o niskiej zawartości wody.
Aplikacje TitroLine® 7500 KF trace: oznaczenia kulometryczne KF, oznaczanie liczby bromowej
Zakres dostawy: jednostka podstawowa, elektroda generująca TZ 1752 bez membrany, stojak do miareczkowania TM 235 TO, z naczyniem do miareczkowania TZ 1754, podwójną elektrodą platynową KF 1150, kablem przyłączeniowym TZ 3094, oprogramowaniem TitriSoft 3.5 P
- Duża szybkość, łatwość obsługi i precyzja
- Zaprogramowane podstawowe metody pracy do róznych aplikacji (titracja, ustawianie tła etc.)
- Wysoce czytelny, kolorowy wyświetlacz, czytelny także z większej odległości i pod dużym kątem
- Możliwość zapisania danych poprzez porty USB lub LAN w formacie PDF i CSV
- Monitorowanie przebiegu krzywej
Aplikacje TitroLine® 7500 KF trace: oznaczenia kulometryczne KF, oznaczanie liczby bromowej
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 180 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 285227810 |
| Szerokość: | 153 mm |
| Typ: | TL 7500 KF trace M6 TitriSoft Pharma |
| UNSPSC: | 41115602 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 153 x 180 x 296 mm |
| Wysokość: | 296 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |