Titratory automatyczne Orion Star™ T9101
Treść:
1
Numer produktu:
4661207
Informacje dot. produktu "Titratory automatyczne Orion Star™ T9101"
Miareczkowanie kwasowości soków i win, kwasowości żywności, zasadowości wody, kwasowości i zasadowości towarów konsumpcyjnych, całkowitej liczby kwasowej (TAN) i całkowitej liczby zasadowej (TBN). Ekran dotykowy 5.7", rozdzielczość 640 x 480.
Zakres dostawy: Titrator wraz z biuretą 20 ml, mieszadłem, sondą dozującą, standardowym zestawem wężyków, plastikową butelką 1 l, zakrętką do butelki GL38 z rurką osuszającą, kablem komputerowym, instrukcją obsługi na dysku USB, zasilaczem 110-240 V, elektrodą pH ROSS Ultra, sondą do kompensacji temperatury (ATC)
| Accuracy pH Number: | 0.002 |
|---|---|
| Ciężar: | 5.67 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność pH: | ±0.002 |
| Dokładność temperatury: | 0.2 °C |
| Dokładność temperatury: | ±0.2 °C |
| Dokładność zakresu mV: | ±0,2 |
| Głębokość: | 254 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 51 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | START9101 |
| Szerokość: | 406 mm |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | START9101 |
| UNSPSC: | 41115602 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 406 x 254 x 356 mm |
| Wysokość: | 356 mm |
| Zakres mV: | -2000,0 ... 2000,0 |
| Zakres pH: | -2 ... 20 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |