Titratory automatyczne Orion Star™ T910
Treść:
1
Numer produktu:
4661208
Informacje dot. produktu "Titratory automatyczne Orion Star™ T910"
Miareczkowanie kwasowości soków i win, kwasowości żywności, zasadowości wody, kwasowości i zasadowości towarów konsumpcyjnych, całkowitej liczby kwasowej (TAN) i całkowitej liczby zasadowej (TBN)
Zakres dostawy:
START9100: Titrator wraz z biuretą 20 ml, mieszadłem, sondą dozującą, standardowym zestawem wężyków, plastikową butelką 1 l, zakrętką do butelki GL38 z rurką osuszającą, kablem komputerowym, instrukcją obsługi na dysku USB, zasilaczem 110-240 V
START9101: Jak START9100, dodatkowo z elektrodą pH ROSS Ultra i
sondą do kompensacji temperatury (ATC)
START9102: Jak START9100, dodatkowo z elektrodą pH ROSS Sure-Flow i sondą do kompensacji temperatury (ATC)
.
Zakres dostawy:
START9100: Titrator wraz z biuretą 20 ml, mieszadłem, sondą dozującą, standardowym zestawem wężyków, plastikową butelką 1 l, zakrętką do butelki GL38 z rurką osuszającą, kablem komputerowym, instrukcją obsługi na dysku USB, zasilaczem 110-240 V
START9101: Jak START9100, dodatkowo z elektrodą pH ROSS Ultra i
sondą do kompensacji temperatury (ATC)
START9102: Jak START9100, dodatkowo z elektrodą pH ROSS Sure-Flow i sondą do kompensacji temperatury (ATC)
.
| Specyfikacja | |
| Precyzja miareczkowania: | ±0.5 % RSD |
| Prędkość: | 250 ... 3700 obr/min, możliwość wyboru 5 prędkości obrotowych |
| Zakres pH: Rozdzielczość: Dokładność: | 0 ... 14 0.001 / 0.01 / 0.1 (ustawiana) ±0.002 pH |
| Tryb kalibracji pH: | 1 ... 5 punktów |
| Zakres mV: Rozdzielczość: Dokładność: | -2000.0 ... +2000.0 mV 0.1 mV ±0.2 mV |
| Zakres temperatury: Rozdzielczość: Dokładność: | -5,0 ... 100.0 °C 0.1 °C ±0.2 °C |
| Wyświetlacz: | Ekran dotykowy 5.7", rozdzielczość 640 x 480 |
| Rozmiar biuret: | 10 ml, 20 ml, 50 ml |
| Rozdzielczość biuret: | 25,600 mikro-stopni na obrót silnika 2 miliony mikro-stopni w pełnym zakresie skoku |
| Dokładność dozowania: | Zgodnie z ISO 8655-3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 406 x 254 x 356 mm |
| Masa: | 5,67 kg |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Certyfikaty: | TÜV 3-w-1, FCC, EN/EIC 61326-1, IEC 61010, IP-51 |
| Accuracy pH Number: | 0.002 |
|---|---|
| Ciężar: | 5.67 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność pH: | ±0.002 |
| Dokładność temperatury: | 0.2 °C |
| Dokładność temperatury: | ±0.2 °C |
| Dokładność zakresu mV: | ±0,2 |
| Głębokość: | 254 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 51 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | START9102 |
| Szerokość: | 406 mm |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | START9102 |
| UNSPSC: | 41115602 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 406 x 254 x 356 mm |
| Wysokość: | 356 mm |
| Zakres mV: | -2000,0 ... 2000,0 |
| Zakres pH: | -2 ... 20 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |