Titratory TitroLine® 7800, z mieszadłem magnetycznym TM 235 i oprogramowaniem TitriSoft 3.5
Treść:
1
Numer produktu:
6282606
Informacje dot. produktu "Titratory TitroLine® 7800, z mieszadłem magnetycznym TM 235 i oprogramowaniem TitriSoft 3.5"
TitroLine® 7800 to nowe, wszechstronne urządzenie do miareczkowania potencjometrycznego z dodatkowym cyfrowym wejściem pomiarowym, które umożliwia, np. podłączenie i jednoczesne wykorzystanie czujników pH wraz z konduktometrycznym. Dodatkowy, zewnętrzny konduktometr nie będzie już więcej potrzebny. TitroLine® 7800 może być również używany do wolumetrycznego miareczkowania KF.
Dostawa obejmuje: Jednostkę podstawową z mieszadła magnetycznego TM 235, ze statywem TZ 1510, uchwytem do miareczkowania Z 305, klawiaturą TZ 3835 oraz zasilaczem 100 - 240 V, oprogramowaniem TitriSoft 3.5
- Kolorowy wyświetlacz, wysoce czytelny także z większej odległości i pod dużym kątem
- Inteligentne, wymienne moduły, które mogą służyć do przechowywania wszystkich istotnych danych na temat odczynników i jednostek
- Zawiera możliwości rozszerzeń: dwa porty USB, jeden USB-B oraz jeden port LAN do podłączenia urządzeń, takich jak: klawiatura, drukarka, czytnik kodów kreskowych, kart pamięci, wagi, komputera PC, a także innych urządzeń SI Analytics
- Możliwość zapisania i transferu danych oraz metod poprzez porty USB i LAN (dane w formacie PDF i CSV)
- Jedno analogowe i jedno cyfrowe wejście pomiarowe. Wejście cyfrowe pozwala na podłączenie czujników cyfrowych (IDS) pH i przewodności
- Standardowe metody do miareczkowania potencjometrycznego i KF
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Dokładność dozowania: | 0.15 R% |
| Dokładność zakresu mV: | ±0,1 ±1 Digit (analogowy) |
| Głębokość: | 296 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 285221030 |
| Szerokość: | 153 mm |
| Typ: | TL 7800-TitriSoft |
| UNSPSC: | 41115602 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 153 x 296 x 450 mm |
| Wysokość: | 450 mm |
| Zakres mV: | -2000 ... 2000 (analogowy) |
| Zakres pH: | -3,0 ... 18,00 (analogowy) |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |