Titratory TitroLine® 7750 KF, z jednostką wymienną WA 10
Treść:
1
Numer produktu:
7981381
Informacje dot. produktu "Titratory TitroLine® 7750 KF, z jednostką wymienną WA 10"
TitroLine® 7750 jest wszechstronnym urządzeniem zarówno do miareczkowania potencjometrycznego jak i miareczkowania wolumetrycznego KF. TitroLine® 7750 łączy w sobie cechy titratora potencjometrycznego TitroLine® 7000 z urządzeniem do miareczkowania metodą Karla Fischera TitroLine® 7500.
Dostawa obejmuje: Jednostka podstawowa z jednostką wymienną WA 10, statywem TM 235 KF z wbudowanym mieszadłem i pompą, naczyniem do miareczkowania TZ 1770, podwójną platynową mikro elektrodą KF 1100, zestawem startowym i zasilaczem 100-240 V
- Kolorowy wyświetlacz, wysoce czytelny także z większej odległości i pod dużym kątem
- Z nowymi wymiennymi modułami (5, 10, 20, 50 ml), które mogą służyć do przechowywania wszystkich istotnych danych o odczynnikach i jednostkach
- Dzięki portom 2 x USB-Host, 1 x USB-PC oraz 2 x RS232 możliwość ekspansji i podłączenia: klawiatury USB, drukarki USB, czytnika kodów kreskowych, dysków flash USB, wagi, komputera PC oraz dodatkowych urządzeń takich jak biurety tłokowe oraz inne urządzenia SI Analytics
- Możliwość zapisania i transferu danych oraz metod poprzez porty USB i LAN (dane w formacie PDF i CSV)
- Ze standardowymi metodami do miareczkowania potencjometrycznego i KF
- Złacze do elektrody pomiarowej pH/mV: pH/mV-z gniazdem DIN lub BNC, TitroLine® 7750 dodatkowo z funkcją ID do automatycznej detekcji elektrody
- Miareczkowanie "do martwego punktu": złącze - µA do podłączenia podwójnej elektrody platynowej (gniazdo 2 x 4 mm), regulowane napięcie; miareczkowanie woltoamperometryczne
- Temperatura: do elektrody Pt 1000/NTC 30 kOhm (gniazdo: 2 x 4 mm)
| Accuracy pH Number: | 0.002 |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność dozowania: | 0.15 R% |
| Dokładność pH: | ±0.002 |
| Dokładność zakresu mV: | ±0,1 ±1 Digit |
| Głębokość: | 296 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 285220940 |
| Objętość dozowania: | 10 ml |
| Szerokość: | 153 mm |
| Typ: | TL7750 KF 10 |
| UNSPSC: | 41115602 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 153 x 296 x 450 mm |
| Wysokość: | 450 mm |
| Zakres mV: | -2000 ... 2000 |
| Zakres pH: | -3,0 ... 18,00 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |