Titrator EasyPlus™ Easy pH
Treść:
1
Numer produktu:
6266069
Informacje dot. produktu "Titrator EasyPlus™ Easy pH"
Kompaktowy titrator do automatycznego miareczkowania kwasów/zasad w punkcie końcowym i punkcie równoważności. Idealny do oznaczania zawartości kwasów i zasad w próbkach żywności, detergentów i wody.
Zakres dostawy: Titrator, czujnik pH EG11-BNC do mediów wodnych, biureta EasyPlus™ (20 ml), zestaw rurek EasyPlus™, EasyStir GT, głowica miareczkująca EasyPlus™, rurka osuszająca EasyPlus™, zawór, głowica butelki, zestaw wkładów głowicy miareczkującej GT, zestaw pokryw biurety.
- Intuicyjna obsługa opartego na aplikacji interfejsu użytkownika iTitrate™.
- Łatwe programowanie metod dzięki inteligencji iTitrate™.
- Dokładne, powtarzalne i odtwarzalne wyniki
- Uruchomienie ostatniego przebiegu analizy za pomocą przycisku LongClick™ na ekranie głównym
- Interfejs USB
- Możliwość wyboru 15 języków
Zakres dostawy: Titrator, czujnik pH EG11-BNC do mediów wodnych, biureta EasyPlus™ (20 ml), zestaw rurek EasyPlus™, EasyStir GT, głowica miareczkująca EasyPlus™, rurka osuszająca EasyPlus™, zawór, głowica butelki, zestaw wkładów głowicy miareczkującej GT, zestaw pokryw biurety.
| Ciężar: | 1.9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 220 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 30060041 |
| Szerokość: | 170 mm |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | EasyPlus™ Easy pH |
| UNSPSC: | 41115602 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 220 x 350 mm |
| Wysokość: | 350 mm |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |