Timer krótkookresowy CUBE TIMER, zielony
Treść:
1
Numer produktu:
6291223
Informacje dot. produktu "Timer krótkookresowy CUBE TIMER, zielony"
Z 4 wstępnie ustawionymi czasami odliczania. Umieść kostkę z żądanym czasem skierowaną do góry, a odliczanie rozpocznie się natychmiast.
- Pulsująca dioda LED podczas odliczania czasu
- Automatycznie obracająca się klapka wyświetla pozostały czas
- Po upływie czasu wyświetlany jest czas, który upłynął do zakończenia alarmu
- Opcjonalny alarm wstępny na krótko przed upływem czasu
- Baterie 2 x 1,5 V AAA nie wchodzą w skład zestwu
- Odliczanie czasu: 3 - 4 - 5 - 6 min
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 58 g |
| Czas trwania: | 6 min |
| Głębokość: | 60 mm |
| Kolor: | Zielony |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 38.2035.04 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 60 mm |
| Typ: | CUBE TIMER |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 60 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |