: Thread bottle N 9, 1.5 ml O.D.: 11.6 mm, hight 32 mm, amber, flat bottom, with writing field and mark,silanated, pack of 100
Treść:
100
Numer produktu:
6257681
Informacje dot. produktu ": Thread bottle N 9, 1.5 ml O.D.: 11.6 mm, hight 32 mm, amber, flat bottom, with writing field and mark,silanated, pack of 100"
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Płaski |
| Numer artykułu producenta: | 702079 |
| Pojemność nominalna: | 1.5 ml |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wielkość zamknięcia: | ND9 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 11.6 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Z polem do opisu: | Tak |
| Ø: | 11.6 mm |