Thermoshaker PCMT PLUS | Type: PCMT PLUS
Treść:
1
Numer produktu:
4684291
Informacje dot. produktu "Thermoshaker PCMT PLUS | Type: PCMT PLUS"
| Amplituda wstrząsania: | 2 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 3.7 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 240 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. prędkość: | 1400 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 5 °C/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | PCMT PLUS EURO |
| Prędkość: | 250 ... 1,400 1/min |
| Prędkość minimalna: | 250 1/min |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 °C (37 °C) |
| Szerokość: | 220 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.-15 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -15 °C |
| Typ: | PCMT PLUS |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103801 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 240 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |