: Thermoelement type K cl.1, PTFE coated, up to -80°C
Treść:
1
Numer produktu:
7636616
Informacje dot. produktu ": Thermoelement type K cl.1, PTFE coated, up to -80°C"
| Długość: | 1000 mm |
|---|---|
| Klasa dokładności: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6010-0062 |
| Temperatura: | -40 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ sondy: | Typ K |
| UNSPSC: | 41-11-61-16 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 1 x 1,000 mm |
| Ø: | 1 mm |