Thermocouple, thermocouple Type K, with steel braided cable
Treść:
1
Numer produktu:
6321059
Informacje dot. produktu "Thermocouple, thermocouple Type K, with steel braided cable"
| Długość: | 1000 mm |
|---|---|
| Klasa dokładności: | 3 |
| Maks. Temperatura: | 480 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6010-0088 |
| Temperatura: | -40 ... 480 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ sondy: | Typ K |
| Wymiary (Ø x dł.): | 3 x 1,000 mm |
| Ø: | 3 mm |