Texture analyser TX-900 | Type: TX-900
Treść:
1
Numer produktu:
6522613
Informacje dot. produktu "Texture analyser TX-900 | Type: TX-900"
| Ciężar: | 27 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 610 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. wartość zmierzona: | 100 N |
| Min. Napięcie: | 90 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | N159100 |
| Odległość przesuwu: | 400 mm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 340 mm |
| Typ: | TX-900 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 340 x 610 x 970 mm |
| Wysokość: | 970 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres pomiarowy: | 100 N |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |