Tester przewodności Expert CTS
Treść:
1
Numer produktu:
6284906
Informacje dot. produktu "Tester przewodności Expert CTS"
Do dokładnego pomiaru przewodnictwa, TDS i zasolenia w jednym urządzeniu. Idealne rozwiązanie dla wielu różnych zastosowań.
- Duży, 4-cyfrowy wyświetlacz dwuwierszowy
- Wyświetlanie stanu baterii oraz stanu i konieczności ponownej kalibracji czujnika
- Automatyczna kompensacja temperatury (ATC)
- Automatyczne rozpoznawanie buforów i kalibracja
- Dostępny współczynnik TDS: 0,40 do 1,00
- Automatyczne wyłączanie
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru przewodnictwa: | 0,00 … 20,00 mS/cm |
| Rozdzielczość: | 10 µS / cm poniżej 2,00 mS / cm, 0,10 mS / cm powyżej 2,00 mS / cm |
| Dokładność: | ±2% pełnej skali ± 1 LSD |
| Zakres TDS: | 0 … 20000 ppm |
| Rozdzielczość: | 10 ppm poniżej 2000 ppm, 100 ppm powyżej 2000 ppm |
| Dokładność: | ±2% pełna skala ±1 LSD |
| Zakres zasolenia: Rozdzielczość: Dokładność: | 0 … 10000 ppm 100 ppm ±2% w pełnej skali ±1 LSD |
| Punkty kalibracyjne: | 1 na parametr |
| Zakres temperatury: Rozdzielczość: Dokładność: | 0 … 50°C 0,1°C ±0,5°C + 1 cyfra |
| Temperatura pracy: | 5 … 45°C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): Ciężar: | 45 x 170 x 30 mm 90 g |
| Zasilanie: | Dołączone 4 baterie (A76, odpowiedniki LR44) |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 67 |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Dokładność TDS: | ±2 % full scale |
| Dokładność przewodności: | ±2 % full scale |
| Dokładność temperatury: | ±0.6 °C |
| Dokładność zasolenia: | ±2 % full scale |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Głębokość: | 30 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | EXPERTCTS |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Przewodność: | 0,00 ... 20,00 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość TDS: | 10 ppm (﹤ 2 ppt), 0.10 ppt (﹥ 2 ppt) |
| Rozdzielczość przewodności: | 10 µS/cm (﹤ 2.00 mS/cm), 0.10 mS/cm (﹥ 2.00 mS/cm) |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0.1 ppt |
| Szerokość: | 45 mm |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Typ: | Expert CTS |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 45 x 30 x 170 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Zakres TDS: | 0.00 … 20.00 ppt |
| Zasolenie: | 0.0 ... 10.0 ppt |