Tester oleju spożywczego FOM 330
Treść:
1
Numer produktu:
6284848
Informacje dot. produktu "Tester oleju spożywczego FOM 330"
Kontroluje jakość i temperaturę olejów do smażenia, ze wskazaniem przez wyraźnie widoczną lampę sygnalizacyjną. Może być stosowany w gorącym oleju o temperaturze do 200 °C.
Zakres TPM: od 0 % do 40 % TPM
Dokładność TPM: ±2 % TPM
Rozdzielczość TPM: 0,5 % TPM
Zakres temperatury: od 50 °C do 200 °C
Dokładność temp.: ±1 °C
Rozdzielczość temp.: 0,1 °C
- Duży wyświetlacz z dużymi numerami
- FOM 330-4 z 4 sterownikami do częstej regulacji
- FOM 330-1 z 1 sterownikiem do rzadkich regulacji
- Uproszczona struktura menu
- Zawiera protokół kalibracji
Zakres TPM: od 0 % do 40 % TPM
Dokładność TPM: ±2 % TPM
Rozdzielczość TPM: 0,5 % TPM
Zakres temperatury: od 50 °C do 200 °C
Dokładność temp.: ±1 °C
Rozdzielczość temp.: 0,1 °C
| Baterii/akumulatora: | 1 x 3 V, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 200 g |
| Głębokość: | 22 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 40 % |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. wartość pomiarowa: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 1340-2700 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 54 mm |
| Typ: | FOM 330-4 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 54 x 22 x 304 mm |
| Wysokość: | 304 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 40 % |