Probówki, AR-Glas®
Treść:
100
Numer produktu:
9190230
Informacje dot. produktu "Probówki, AR-Glas®"
Round bottom, smooth rim, heavy wall.
| Długość: | 100 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0,7 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 42775045 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 16 x 100 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 16 mm |