: Manual test bench TVP. one guide column for TJ MAX 500 N; vertical
Treść:
1
Numer produktu:
6275872
Informacje dot. produktu ": Manual test bench TVP. one guide column for TJ MAX 500 N; vertical"
| Głębokość: | 233 mm |
|---|---|
| Maks. wartość zmierzona: | 500 N |
| Numer artykułu producenta: | TVP |
| Szerokość: | 150 mm |
| Typ: | TVP |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 233 x 420 mm |
| Wysokość: | 420 mm |
| Zakres pomiarowy: | 500 N |