: Analysing sieve machine EML 200 Pure for dry sieving, w. clamping system classic 'eco', 110-230 V, 50-60 Hz
NEXOPART GmbH & Co. KG
Treść:
1
Numer produktu:
6283584
Informacje dot. produktu ": Analysing sieve machine EML 200 Pure for dry sieving, w. clamping system classic 'eco', 110-230 V, 50-60 Hz"
| Ciężar: | 37 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 295 mm |
| Maks. Ilość przepływu: | 3000 g |
| Maks. Masa wieży sitowej: | 8.7 kg |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Zmierzona wielkość: | 125 mm |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | 205322921 |
| Pomiar min.: | 0.020 mm |
| Rodzaj przesiewania: | Przesiewanie na sucho |
| Szerokość: | 385 mm |
| Typ: | EML 200 Pure |
| UNSPSC: | 41105002 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 385 x 295 x 895 mm |
| Wysokość: | 895 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.020 ... 125 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Średnica użytkowa sita: | 50 ... 203 mm |