Test Sieve Shaker EML 200 Premium Remote, with quick-release clamping system TwinNut | Type: EML 200 Premium Remote
NEXOPART GmbH & Co. KG
Treść:
1
Numer produktu:
6324688
Informacje dot. produktu "Test Sieve Shaker EML 200 Premium Remote, with quick-release clamping system TwinNut | Type: EML 200 Premium Remote"
| Ciężar: | 40 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 295 mm |
| Maks. Ilość przepływu: | 3000 g |
| Maks. Masa wieży sitowej: | 8.7 kg |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Zmierzona wielkość: | 125 mm |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | 205322945 |
| Pomiar min.: | 0.020 mm |
| Rodzaj przesiewania: | Przesiewanie na sucho/mokro |
| Szerokość: | 385 mm |
| Typ: | EML 200 Premium Remote |
| UNSPSC: | 41105002 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 385 x 295 x 875 mm |
| Wysokość: | 875 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.020 ... 125 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Średnica użytkowa sita: | 50 ... 203 mm |