Ternometr na podczerweń z podwójnym wskaźnikiem laserowym, ScanTemp 485
Treść:
1
Numer produktu:
6240840
Informacje dot. produktu "Ternometr na podczerweń z podwójnym wskaźnikiem laserowym, ScanTemp 485"
Termometr bezkontaktowy do pomiarów temperatury powierzchni, wysoka precyzja pomiaru dzięki specjalnym soczewkom szklanym, z podwójnym wskaźnikiem laserowym.
| Specyfikacja | |
| Zakres mierzonych temperatur: | -50 ... +800°C |
| Dokłądność pomiaru: | |
| Czas odpowiedzi: | 0,5 sekund |
| Wymiary (L x W x H): | 42 x 85 x 152 mm |
| Waga: | 140 g |
| Zasilanie: | 1x 9V, bateria załączona |
| Baterii/akumulatora: | 1 x 9 V |
|---|---|
| Ciężar: | 140 g |
| Głębokość: | 42 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 800 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 31.1124 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 85 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -50 ... 800 °C |
| Typ: | ScanTemp 485 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 85 x 42 x 152 mm |
| Wysokość: | 152 mm |