Termowytrząsarka do płytek mikrotitracyjnych głębokodołkowych, TS-DW
Treść:
1
Numer produktu:
6280074
Informacje dot. produktu "Termowytrząsarka do płytek mikrotitracyjnych głębokodołkowych, TS-DW"
Termowytrząsarka zaprojektowana do wytrząsania i grzania płytek mikrotitracyjnych głębokodołkowych. Zasada wielosystemowości, użyta podczas projektowania termowytrząsarki pozwala na jej stosowanie jako 3 niezależnych urządzeń: inkubatora, wytrząsarki do płytek i termowytrząsarki.
Zastosowanie: nauki przyrodnicze, biologia molekularna, lab. biologii komórki, liza komórek, izolacja DNA
i oczyszczanie, przygotowanie próbek do PCR, powtórne zawieszanie osadu, lub jakakolwiek inna metoda gdzie wymagane jest mieszanie próbek w płytkach głębokodołkowych.
- Profilowana platforma dla perfekcyjnego dopasowania płytek i maksymalnego przewodnictwa ciepła
- Zakres ustawianych temperatur: +25 °C do 100 °C
- Zakres kontroli temperatury +5 °C powyżej temperatury otoczenia do 100 °C
- Szybkość wytrząsania: 250 do 1400rpm
- Szybkie nagrzewanie
- Bardzo mała powierzchnia robocza
Zastosowanie: nauki przyrodnicze, biologia molekularna, lab. biologii komórki, liza komórek, izolacja DNA
i oczyszczanie, przygotowanie próbek do PCR, powtórne zawieszanie osadu, lub jakakolwiek inna metoda gdzie wymagane jest mieszanie próbek w płytkach głębokodołkowych.
| Amplituda wstrząsania: | 2 mm |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Liczba płyt: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. prędkość: | 1400 1/min |
| Min. Napięcie: | 120 V |
| Moc znamionowa: | 58 W |
| Numer artykułu producenta: | TS-DW |
| Prędkość: | 250 ... 1,400 1/min |
| Prędkość minimalna: | 250 1/min |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | TS-DW |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103818 |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |