Termostaty z grzaniem HBC control, z łaźnią ze stali nierdzewnej
Treść:
1
Numer produktu:
9720320
Informacje dot. produktu "Termostaty z grzaniem HBC control, z łaźnią ze stali nierdzewnej"
Termostaty z grzaniem z łaźnią ze stali nierdzewnej dla temperatur roboczych do 250 °C. Łatwe przełączanie pomiędzy sterowaniem wewnętrznym i zewnętrznym. Ze zintegrowaną wężownicą chłodzącą oraz wydajną pompą ciśnieniową i ssącą w obudowie z odpornego na temperaturę i chemikalia tworzywa sztucznego. Duża powierzchnia chłodnicy pozwala na optymalną wymianę ciepła, równomierne nagrzewanie medium i bardzo szybkie czasy nagrzewania. Łaźnia jest łatwa do utrzymania w czystości i posiada z przodu zawór spustowy z przyłączem węża do opróżniania łaźni. Może być eksploatowana z płynami łatwopalnymi.
- Regulowany obwód bezpieczeństwa
- Prosta nawigacja po menu za pomocą przycisków i pokręteł
- Wizualne i dźwiękowe funkcje ostrzegawcze
- Interfejs USB/RS 232
- Z wymiennym wyświetlaczem TFT do sterowania i monitorowania parametrów urządzenia. Wyświetlacz może być używany jako pilot zdalnego sterowania, np. w dygestorium
- Z funkcją timera
- Możliwość podłączenia zaworu elektromagnetycznego
| Ciężar: | 17.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 500 mm |
| Głębokość łaźni: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.45 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.61 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 31 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 7 l |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Objętość łaźni: | 5 l |
| Moc cieplna: | 2500 W |
| Numer artykułu producenta: | 0004127000 |
| Otwór wgłębny: | 82 mm |
| Pojemność łaźni: | 5 ... 7 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,01 K |
| Szerokość otworu: | 172 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 275 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+10 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | +10 °C |
| Typ: | HBC 5 control |
| Typ wyświetlacza: | TFT |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 172 x 82 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 275 x 500 x 406 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 406 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |