Termostaty do testów wymuszonego starzenia piwa, BFT®5
Treść:
1
Numer produktu:
9857399
Informacje dot. produktu "Termostaty do testów wymuszonego starzenia piwa, BFT®5"
Specjalne chłodzone powietrzem cyrkulatory do testów wymuszonego starzenia piwa. Wyposażone w programator umożliwiający zmiany 0 °C / 40 °C oraz 0 °C / 60 °C w cyklach 24 godzinnych. Obudowa i elementy łaźni wykonane ze stali nierdzewnej.
| Ciężar: | 76 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R452A |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Ekran dotykowy |
| Głębokość zewnętrzna: | 710 mm |
| Głębokość łaźni: | 270 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 40 l |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 2041.0001.01 |
| Otwór wgłębny: | 410 mm |
| Pojemność łaźni: | 40 l |
| Programowalny: | Tak |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,03 K |
| Szerokość otworu: | 350 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 460 mm |
| Temperatura: | -40 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | BFT﹤sup﹥®﹤/sup﹥5 |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 1,2 kW |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 350 x 410 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 460 x 710 x 911 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 911 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |