Termostaty cyrkulacyjne z przezroczystą łaźnią, CORIO™ C-BT
Treść:
1
Numer produktu:
4657987
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne z przezroczystą łaźnią, CORIO™ C-BT"
CORIO™ C otwarta łaźnia z termostatem cyrkulacyjnym dla zastosowań z obiegiem wew. i temperaturami pracy od 20 °C do 100 °C. Nowa seria otwartych łaźni z termostatami cyrkulacyjnymi CORIO™ charakteryzuje się niezawodnością, wysokiej jakości wykonaniem i przezroczystymi łaźniami.
- Zastosowanie do obiegu wew.
- Jasny, kontrastowy i czytelny wyświetlacz
- Cicha praca
| Ciężar: | 7.0 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 580 mm |
| Głębokość łaźni: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.1 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 6 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 19 l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Materiał łaźni: | PC |
| Min. Objętość łaźni: | 14 l |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9011319 |
| Otwór wgłębny: | 350 mm |
| Pojemność łaźni: | 14 ... 19 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,03 °C |
| Szerokość otworu: | 300 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 380 mm |
| Temperatura: | 20 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | C-BT19 |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 300 x 350 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 380 x 580 x 380 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 380 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Nie |
| Z timerem: | Tak |