Termostaty cyrkulacyjne z łaźnią ze standardowym cyfrowym kontrolerem temperatury
Treść:
1
Numer produktu:
4658634
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne z łaźnią ze standardowym cyfrowym kontrolerem temperatury"
Termostaty cyrkulacyjne dostępne są w 4 rozmiarach łaźni w połączeniu z 4 różnymi regulatorami temperatury. Duży, swobodnie obracany o 180° wyświetlacz pozwala na dobrą widoczność i kontrolę ustawionych wartości pod różnymi kątami.
- Zakres temp.: od - 40°C do 200°C
- Pojemność łaźni od 7 litrów do 45 litrów
- Temperatura pracy: temp. otoczenia + 10°C - 200°C
- Pompa ssąca lub tłocząca (w zależności od modelu)
- LidDock™
- DuraTop™, idealnie dopasowana pokrywa górna odporna na odczynniki chemiczne
- Szeroki otwór górny
- Swivel 180™, obrotowy wyświetlacz w zakresie 180°
- Prosty system podłączeniowy do płynów
- Intuicyjna konfiguracja i obsługa, z wielojęzyczną pomocą i podpowiedziami ekranowymi
- Prosta instalacja i konserwacja
- III klasa bezpieczeństwa dla użytkowania płynów palnych zgodnie z normą DIN 12876-1 (w wybranych modelach)
- Zakres temp. pracy: +10 °C ( temp otoczenia) do 170 °C
- Stabilność temp.: ±0.04 °C
- Duży czytelny wyświetlacz (w języku angielskim)
- Swivel 180™ Obrotowy kontroler
- Dwubiegowa pompa tłocząca, ciśnienie maksymalne 2,9 psi (0,2 bar)
- Łączność: wyjście RS-232
- Zintegrowane podstawowe podpowiedzi
- Automatyczna optymalizacja wydajności
- Możliwość kalibracji jedno punktowej
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 419 mm |
| Głębokość łaźni: | 140 mm |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.2 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 10.2 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 20 l |
| Maks. Temperatura: | 170 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 2.2 kW |
| Numer artykułu producenta: | SD20H170-A12E |
| Otwór wgłębny: | 316 mm |
| Pojemność łaźni: | 20 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,04 °C |
| Szerokość otworu: | 250 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 610 mm |
| Temperatura: | RT+10 ... 170 °C |
| Temperatura min.: | +10 °C |
| Typ wyświetlacza: | LCD-Touch |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 250 x 316 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 610 x 419 x 422 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 422 mm |
| Zasilanie: | 240 V, 50 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |