Termostaty cyrkulacyjne, wolnostojące, chłodzone wodą, Unichiller®
Treść:
1
Numer produktu:
9859318
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne, wolnostojące, chłodzone wodą, Unichiller®"
Wiele aplikacji wymaga pewnego i efektywnego źródła chłodzenia. Termostaty cyrkulacyjne serii Unichiller zapewniają idealne rozwiązanie w kwestii chłodzenia (oszczędnego i chroniącego środowisko) w laboratorium i przemyśle. Istnieje ponad 50 modeli chłodzonych powietrzem lub wodą, o mocy chłodzenia od 0,3 do 50 kW do wyboru. Efektywne zarządzanie energią we wszystkich tych urządzeniach zapewnia niskie koszty eksploatacji i mniejsze zużycie cennej wody pitnej. Zapewniają one oszczędność zasobów oraz szybki zwrot z inwestycji.
Opcjonalnie dostępne wersje dostosowane do pracy na zewnątrz, z ogrzewaniem, z naturalnym czynnikiem chłodzącym.
Opcjonalnie dostępne wersje dostosowane do pracy na zewnątrz, z ogrzewaniem, z naturalnym czynnikiem chłodzącym.
| Czynnik chłodniczy: | R449A |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Działanie: | Ekran dotykowy |
| Głębokość zewnętrzna: | 440 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 3 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 25 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 2.5 l |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3024.0053.01 |
| Pojemność łaźni: | 2.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,5 K |
| Szerokość zewnętrzna: | 400 mm |
| Temperatura: | -20 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | Unichiller® 020Tw |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 400 x 440 x 1,230 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1230 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |