Termostaty cyrkulacyjne, seria F
Treść:
1
Numer produktu:
9698525
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne, seria F"
- Przyjazne dla środowiska, niskie zużycie energii
- Brak bocznych otworów wentylacyjnych, umożliwia ustawienie bezpośrednio obok innych urządzeń
- Wszystkie powierzchnie wchodzące w kontakt z płynem wykonane są ze stali nierdzewnej lub wysokiej jakości tworzywa sztucznego
- Duży, jasny wyświetlacz LED
- Kompaktowa konstrukcja, mała podstawa
- Klawiatura odporna na zachlapanie
- Zawór spustowy odpływu
- Łatwe napełnianie
| Ciężar: | 27 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 400 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.35 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 15 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 2.6 l |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Objętość łaźni: | 1.7 l |
| Numer artykułu producenta: | 9620025 |
| Pojemność łaźni: | 1.7 ... 2.6 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 240 mm |
| Temperatura: | -10 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | F250 |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 0,25 kW |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 240 x 400 x 520 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 520 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |