Termostaty cyrkulacyjne, nastołowe, Unichiller®
Treść:
1
Numer produktu:
6272352
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne, nastołowe, Unichiller®"
Wysokiej jakości z atrakcyjną ceną termostaty Unichiller ze kontrolerem OLÉ w standardzie, do zastosowań laboratoryjnych jak i przemysłowych. Unichiller z kontrolerem OLÉ oferuje moc chłodzącą dochodzącą do 2,5 kW. Funkcja zwiększenia efektywności energetycznej zmniejsza zużycie wody w wielu zastosowaniach co pozwala oszczędzić koszty I chronić środowisko. Wszystkie modele z kontrolerem OLÉ wyposażone są w wyświetlacz wykonany w technologii OLED jak i port RS232, USB i wejście do podłączenia czujnika temperatury PT100.
Modele P zawierają pompy cyrkulacyjne o wysokim ciśnieniu tłoczenia do zastosowań, w których występują duże spadki ciśnienia.
Modele P zawierają pompy cyrkulacyjne o wysokim ciśnieniu tłoczenia do zastosowań, w których występują duże spadki ciśnienia.
- Moc chłodzenia do 2,5 kW
- Modele z chłodzeniem powietrznym i wodnym
- Zwarta wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej
- Wyposażona w kółka dla wygody przemieszczania
- Opcja grzania do 100°C
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 60 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R449A |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 487 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 1 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 29 l/min |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | 3051.0018.98 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 K |
| Szerokość zewnętrzna: | 420 mm |
| Temperatura: | -20 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | Unichiller﹤sup﹥®﹤/sup﹥ 015 OLÉ |
| Typ wyświetlacza: | OLED |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 420 x 487 x 579 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 579 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50 Hz |