Termostaty cyrkulacyjne grzejące/chłodzące serii ecocoolR
Treść:
1
Numer produktu:
4685694
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne grzejące/chłodzące serii ecocoolR"
Seria ecocoolR składa się z dwóch modeli, które dostarczane są jako gotowe zestawy
zawierające, króćce przyłączeniowe, zaczepy i złączki
zawierające, króćce przyłączeniowe, zaczepy i złączki
- Dwa modele do wyboru, zakres temperatury pracy od -25°C do 150°C ( w zależności od modelu)
- 3-letnia gwarancja z funkcją serwisu i wsparcia firmy Grant bez potrzeby rejestracji
- Aktywne chłodzenie w całym zakresie temperaturowym
- Prawdziwa oszczędność energii do 80% w porównaniu do standardowych jednostek ze sprężarką
- Grzałka i chłodzenie współpracują ze sobą dla wyeliminowania przegrzewania jak I przechłodzenia.
- Jeden włącznik dla wygody użytkowania
- Nowoczesna i ergonomiczna konstrukcja
| Ciężar: | 22 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość zewnętrzna: | 490 mm |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 250 mbar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 17 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 4.5 l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Numer artykułu producenta: | ECOCOOL 100R |
| Otwór wgłębny: | 120 mm |
| Pojemność łaźni: | 4.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,05 °C |
| Szerokość otworu: | 150 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 240 mm |
| Temperatura: | -20 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | ecocool 100R |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 250 W |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 150 x 120 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 240 x 490 x 630 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 630 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |