Termostaty cyrkulacyjne Minichiller®, nastołowe
Treść:
1
Numer produktu:
6272347
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne Minichiller®, nastołowe"
Małe, mocne i ekonomiczne, z obudową ze stali nierdzewnej. Najmniejsze na świecie termostaty cyrkulacyjne. Dostępne w wersji z chłodzeniem wodą lub powietrzem, z podświetlanym wskaźnikiem poziomu płynu, zabezpieczeniem przed przepełnieniem oraz zaworem spustowym z przodu urządzenia. Port do napełniania znajduje się na górze urządzenia. Wszystkie modele wykorzystują naturalne czynniki chłodzące. Urządzenia w wersji podstawowej posiadają wyłącznie funkcję chłodzenia. Minichillery posiadają pompy ssące i tłoczące generujace duży przepływ przy niskim ciśnieniu (z wyjątkiem Minichiller 900Tw). Jest to szczególnie użyteczne dla aplikacji wrażliwych na ciśnienie (np. chłodnic szklanych).
* dopuszczalna temp. cieczy powracającej 80°C
* dopuszczalna temp. cieczy powracającej 80°C
| Ciężar: | 23 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 360 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.17 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.25 bar |
| Maks. Moc ssania: | 10.5 l/min |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 14 l/min |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | 3006.0090.98 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 K |
| Szerokość zewnętrzna: | 225 mm |
| Temperatura: | -20 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | Minichiller﹤sup﹥®﹤/sup﹥ 300w OLÉ |
| Typ wyświetlacza: | OLED |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 225 x 360 x 380 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 380 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |