Termostaty cyrkulacyjne FL
Treść:
1
Numer produktu:
6312711
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne FL"
- Odporna na zachlapanie klawiatura
- Duży, jasny wyświetlacz temp. LED
- Niezawodna mikroprocesorowa kontrola temp. PID
- Wskaźnik poziomu napełnienia
- Pompy zanurzeniowe o dużej mocy, odpowiednie do pracy ciągłej
- Dopuszczalna temp. w linii powrotu: maks. 80 °C
- Łatwe napełnianie od góry przez wlew
- System ostrzegania o niskim poziomie cieczy z alarmem akustycznym i optycznym
- Zbiornik ze stali nierdzewnej
- Zdejmowana kratka do czyszczenia kondensatora
- Zawór spustowy z przodu
- Brak bocznych otworów wentylacyjnych
- Interfejs RS 232 do podłączenia komputera
- Wskaźnik ciśn.
- Odporna na zachlapanie klawiatura
- Duży, jasny wyświetlacz temp. LED
- Niezawodna mikroprocesorowa kontrola temp. PID
- Wskaźnik poziomu napełnienia
- Pompy zanurzeniowe o dużej mocy, odpowiednie do pracy ciągłej
- Dopuszczalna temp. w linii powrotu: maks. 80 °C
- Łatwe napełnianie od góry przez wlew
- System ostrzegania o niskim poziomie cieczy z alarmem akustycznym i optycznym
- Zbiornik ze stali nierdzewnej
- Zdejmowana kratka do czyszczenia kondensatora
- Zawór spustowy z przodu
- Brak bocznych otworów wentylacyjnych
- Interfejs RS 232 do podłączenia komputera
- Wskaźnik ciśn.
| Ciężar: | 78 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 760 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 1 bar |
| Maks. Napięcie: | 115 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 23 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 17 l |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Objętość łaźni: | 12 l |
| Numer artykułu producenta: | 9661012.2 |
| Pojemność łaźni: | 12 ... 17 l |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 500 mm |
| Temperatura: | -20 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | FL1201 |
| Typ wtyczki: | US |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 1,2 kW |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 500 x 760 x 640 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 640 mm |
| Zasilanie: | 115 V, 60 Hz |