Termostaty cyrkulacjne FLW, chłodzone wodą
Treść:
1
Numer produktu:
9698549
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacjne FLW, chłodzone wodą"
- Odporna na zachlapanie klawiatura
- Duży, jasny wyświetlacz temp. LED
- Niezawodna mikroprocesorowa kontrola temp. PID
- Wskaźnik poziomu napełnienia
- Pompy zanurzeniowe o dużej mocy, odpowiednie do pracy ciągłej
- Dopuszczalna temp. w linii powrotu: maks. 80 °C
- Łatwe napełnianie od góry przez wlew
- System ostrzegania o niskim poziomie cieczy z alarmem akustycznym i optycznym
- Zbiornik ze stali nierdzewnej
- Zdejmowana kratka do czyszczenia kondensatora
- Zawór spustowy z przodu
- Brak bocznych otworów wentylacyjnych
- Interfejs RS 232 do podłączenia komputera
- Wskaźnik ciśn.
- Odporna na zachlapanie klawiatura
- Duży, jasny wyświetlacz temp. LED
- Niezawodna mikroprocesorowa kontrola temp. PID
- Wskaźnik poziomu napełnienia
- Pompy zanurzeniowe o dużej mocy, odpowiednie do pracy ciągłej
- Dopuszczalna temp. w linii powrotu: maks. 80 °C
- Łatwe napełnianie od góry przez wlew
- System ostrzegania o niskim poziomie cieczy z alarmem akustycznym i optycznym
- Zbiornik ze stali nierdzewnej
- Zdejmowana kratka do czyszczenia kondensatora
- Zawór spustowy z przodu
- Brak bocznych otworów wentylacyjnych
- Interfejs RS 232 do podłączenia komputera
- Wskaźnik ciśn.
| Ciężar: | 250 kg |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 850 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 6 bar |
| Maks. Natężenie przepływu: | 60 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 47 l |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Objętość łaźni: | 39 l |
| Numer artykułu producenta: | 9676110 |
| Pojemność łaźni: | 39 ... 47 l |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 780 mm |
| Temperatura: | -20 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | FLW11006 |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 11,5 kW |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 780 x 850 x 1,480 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1480 mm |