Termostaty chłodzące z chłodzeniem powietrzem Model 3370
Treść:
1
Numer produktu:
4658677
Informacje dot. produktu "Termostaty chłodzące z chłodzeniem powietrzem Model 3370"
- Ekonomiczne rozwiązanie gdy temperatura czynnika chłodzącego jest powyżej temp. otoczenia bez kontrolera temperatury
- Ciche chłodzenie powietrzne
- Pompa tłokowa lub wirnikowa
- Wbudowany czujnik niskiego poziomu płynu chłodzącego
| Specyfikacja | |
| Zakres temp. pracy | +5 to 70 °C |
| Max temp. czynnika chłodzącego | 70 °C |
| Moc chłodząca | 4 kW dla różnicy temp. (dla wody) 11 °C |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 520 x 381 x 546 mm |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 520 mm |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 6.9 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 7.6 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 4.2 l |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3370P9A12E |
| Pojemność łaźni: | 4.2 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 381 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | 3370P9 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 381 x 520 x 546 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 546 mm |
| Zasilanie: | 240 V, 50 Hz |