Termostaty blokowe z wytrząsaniem, AccuTherm
Corning BV
Treść:
1
Numer produktu:
6261411
Informacje dot. produktu "Termostaty blokowe z wytrząsaniem, AccuTherm"
AccuTherm jest termostatem z wytrząsaniem korzystającym z technologii ogniw Peltiera do szybkiego grzania i chłodzenia próbek. Połączenie grzania/chłodzenia z mieszaniem czyni z AccuTherm idealne narzędzie do wielu rożnych zastosowań w dziedzinie biochemii, biologii molekularnej i chemii klinicznej. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary i posiada intuicyjny panel sterujący z dużym, kolorowym wyświetlaczem, pozwalający na łatwe programowanie temperatury, czasu i szybkości wytrząsania. Osiem wymienialnych bloków pozwala na wykorzystywanie różnych płytek i probówek o rozmiarach od 0,2 ml do 15 ml.
* Wymienne bloki nie sa dołączane do urządzenia - należy je zamówiać osobno.
| Specyfikacja | |
| Zakres temp. pracy: | Od 14°C poniżej temp. otocz. do +100°C |
| Zakres ustawiania temp.: | Od 0°C do +105°C |
| Dokł. / Rozdzielczość: | ±0,5°C / 0,5°C |
| Maks. szybk. grzania: | 6,5°C / min |
| Maks. szybk. chłodzenia: | 1,5°C / min |
| Zakr. prędk.: | Od 300 do 1500 obr./min |
| Orbita: | 3 mm |
| Rozmiary (szer. x gł. x wys.) | 330 x 166 x 240 mm |
| Poj.: | 1 wymienny blok* |
| Ciężar: | 8,5 kg |
| Moc grzania/chłodzenia (elektr.): | 150 W |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
* Wymienne bloki nie sa dołączane do urządzenia - należy je zamówiać osobno.
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 8.5 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność temperatury: | ±0.5 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.5 °C |
| Głębokość: | 330 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Prędkość chłodzenia: | 1.5 °C/min |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 6.5 °C/min |
| Numer artykułu producenta: | I-4002-HCS |
| Prędkość: | 300 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 300 1/min |
| Szerokość: | 166 mm |
| Temperatura: | RT-14 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -14 °C |
| Typ: | AccuTherm |
| UNSPSC: | 41103801 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 166 x 330 x 240 mm |
| Wysokość: | 240 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |