Termostat laboratoryjny LABOCOOL LC 200
Treść:
1
Numer produktu:
4686332
Informacje dot. produktu "Termostat laboratoryjny LABOCOOL LC 200"
Termostat laboratoryjny LABOCOOL LC 200 służy do usuwania ciepła procesowego i został specjalnie opracowany do chłodzenia próbek w otwartych naczyniach podczas sonikacji za pomocą homogenizatora ultradźwiękowego SONOPULS. LC 200 charakteryzuje się zamkniętym obiegiem wody bez zbiornika wyrównawczego. Pozwala to na utrzymanie stałego poziomu wody w naczyniu sonikacyjnym i zapobiega przepełnieniu.
- Cyfrowy wyświetlacz pokazuje temperaturę wody i status funkcji chłodzenia
- Wydajna pompa perystaltyczna z regulowanym przepływem objętościowym
- Praktyczne uchwyty wpuszczane w obudowę
- Przyjazny dla środowiska dzięki naturalnemu czynnikowi chłodniczemu R-290
- Klasa ochrony I
- W zestawie materiał przyłączeniowy i wąż (4 m)
| Zakres temperatur: | 5 ... 30 °C |
| Moc chłodzenia: | 440 W |
| Natężenie przepływu: | 36 l/h |
| Moc pompy: | 10 W |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 320 x 415 x 420 mm |
| Ciężar: | 18 kg |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP20 |
| Ciężar: | 18 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 415 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 36 l/h |
| Maks. Temperatura: | 30 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3855 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 320 mm |
| Temperatura: | 5 ... 30 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | LABOCOOL LC 200 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 200 W |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 320 x 415 x 420 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 420 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |