Termostat chłodzący R4R
Treść:
1
Numer produktu:
4685697
Informacje dot. produktu "Termostat chłodzący R4R"
Ten agregat chłodniczy można wyłączyć niezależnie od cyrkulatora grzewczego, aby umożliwić zastosowanie tylko do ogrzewania.
Przedni odpływ bez zaworu spustowego
Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy (R290)
Przekaźnik umożliwiający programowe wyłączenie układu chłodniczego
Przedni odpływ bez zaworu spustowego
Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy (R290)
Przekaźnik umożliwiający programowe wyłączenie układu chłodniczego
| Specyfikacja | |
| Pojemność: | 20 l |
| Zakres temperatur: | -30 ... 100 °C |
| Wydajność chłodzenia (20/0/-10/-20/-30 °C): | 0,9/0,5/0,3/0,18/0,04 kW |
| Ciężar: | 40.6 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 515 mm |
| Głębokość łaźni: | 230 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 20 l |
| Numer artykułu producenta: | R4R |
| Otwór wgłębny: | 150 mm |
| Pojemność łaźni: | 20 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość otworu: | 120 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 393 mm |
| Typ: | R4R |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 900 W |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 120 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 393 x 515 x 550 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 550 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |