Termoreaktory, RD 125
Treść:
1
Numer produktu:
9920204
Informacje dot. produktu "Termoreaktory, RD 125"
Urządzenia do chemicznej mineralizacji próbek, będącej pierwszym etapem oznaczania COD, TOC, całkowitej zawartości chromu, fosforanów i azotu. Posiadają wbudowaną klawiaturę membranową umożliwiającą kontrolę temperatury (100/120/150°C) jak i czasu reakcji (30/60/120 min). Gdy proces mineralizacji zostanie zakończony urządzenie automatycznie wyłącza się i włącza sygnał świetlny LED i krótki sygnał dźwiękowy. RD 125 wyposażono w 24 otwory na probówki o śred. 16 mm.
| Specyfikacja | |
| Zasilanie: | 230 V / 50-60 Hz lub 115 V / 50-60 Hz (przełączane) |
| Moc: | 550 W |
| Wymiary: | 248 x 219 x 171 mm |
| Ciężar: | 3,9 kg |
| Otwory w bloku aluminiowym: | 24 otwory o śred. 16,2 mm ± 0,2 mm |
| Ustawienia temp.: | 100 / 120 / 150°C |
| Ustawienia czasu: | 30 / 60 / 120 / min. lub praca ciągła |
| Nagrzewanie: | od 20°C do 150°C w czasie 12 min |
| Ochrona przed przegrzewaniem | |
| Sygnał dźwiękowy | |
| Dopuszczalne warunki otoczenia: | 10 - 40°C maks. 85% wilgotności względnej |
| Ciężar: | 3.9 kg |
|---|---|
| Czas trawienia: | 30, 60, 120 min |
| Dla Ø naczyń: | 16 mm |
| Głębokość: | 219 mm |
| Liczba otworów: | 24 |
| Numer artykułu producenta: | 2418940 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 248 mm |
| Typ: | RD 125 |
| Ustawienie temperatury: | 100, 120, 150 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 248 x 219 x 171 mm |
| Wysokość: | 171 mm |