Termometry szklane, ze szlifem
Treść:
1
Numer produktu:
4661993
Informacje dot. produktu "Termometry szklane, ze szlifem"
Szlif NS 14,5 / 23. Z zamkniętą przejrzystą szklaną skalą. Śred. części górnej ok. 11 mm, dolnej 7,5 mm. Uszczelka Richtera bez przycisku. Odpowiednie do legalizacji.
| Długość montażowa: | 120 mm |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 97 mm |
| Kapilary: | Niepowlekana |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Kształt termometru: | Kształt zamknięty, standardowy szlif |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Numer artykułu producenta: | D262370-FL |
| Podziałka: | 1.0 °C |
| Rozmiar szlifu: | NS14,5/23 |
| Temperatura: | -10 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |