Termometry szklane, uniwersalne, z zamkniętą skalą i oczkiem
Treść:
1
Numer produktu:
9235272
Informacje dot. produktu "Termometry szklane, uniwersalne, z zamkniętą skalą i oczkiem"
Z zamkniętą skalą i oczkiem. Śred. od 7 do 8 mm. Przyjazne dla środowiska, wypełnienie biodegradowalne. Pryzmatyczna, niepowlekana kapilara. Wypełnione zielonym alkoholem.
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 76 mm |
| Kapilary: | Niepowlekana, pryzmatyczna |
| Kolor wypełnienia: | Zielony |
| Kształt termometru: | Kształt zamknięty |
| Maks. Temperatura: | 110 °C |
| Maks. Ø: | 8 mm |
| Numer artykułu producenta: | G11376-EF |
| Podziałka: | 0.5 °C |
| Temperatura: | -10 ... 110 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |