Termometry szklane, laboratoryjne
Treść:
1
Numer produktu:
4661669
Informacje dot. produktu "Termometry szklane, laboratoryjne"
Odpowiednie do legalizacji. Z zamkniętą skalą. Uszczelka Richtera z przyciskiem. Termometry z czerwonym alkoholem i niepokrywaną kapilarą. Całkowicie zanurzalne.
| Długość: | 350 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Niepowlekana |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Kształt termometru: | Kształt zamknięty |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Maks. Ø: | 9 mm |
| Numer artykułu producenta: | L25908-FL |
| Podziałka: | 1.0 °C |
| Temperatura: | -10 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |
| Wzorzec: | DIN 12778 |