Termometry szklane, kapilarne
Treść:
1
Numer produktu:
6222103
Informacje dot. produktu "Termometry szklane, kapilarne"
Z nóżką o śred. 8 mm. Uszczelka na korek, okrągły kołnierz, część górna ok. 235 x 20 mm. Pryzmatyczna, żółta kapilara pomiarowa. Dostępne z alkoholami: czerwonym i zielonym. Przejrzysta skala szklana.
| Głębokość zanurzenia: | 385 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Żółta emalia, pryzmatyczna |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Numer artykułu producenta: | T90024-FL |
| Podziałka: | 1 °C |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |