Termometry precyzyjne ACCU-SAFE, ASTM-podobne, forma podłużna, z certyfikatem kalibracji DAkkS
Treść:
1
Numer produktu:
4658592
Informacje dot. produktu "Termometry precyzyjne ACCU-SAFE, ASTM-podobne, forma podłużna, z certyfikatem kalibracji DAkkS"
Kapilara: bezbarwna pryzmatyczna, przyjazne dla środowiska niebieskie wypełnienie.
| Długość: | 335 mm |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 76 mm |
| Kapilary: | Biała emalia, okrągła |
| Kolor wypełnienia: | Niebieski |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Maks. Ø: | 8 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1202001S/04/3P |
| Podziałka: | 1.0 °C |
| Punkty kontrolne: | 3 |
| Temperatura: | -20 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Wzorzec: | ASTM 1C (similar) |