Termometry ogólnego przeznaczenia, z pełnym trzpieniem
Treść:
1
Numer produktu:
6236983
Informacje dot. produktu "Termometry ogólnego przeznaczenia, z pełnym trzpieniem"
Termometr w przezroczystej kwadratowej obudowie plastikowej. Góra z pierścieniem.
- Tło skali w kolorze białym
- Trwały nadruk
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Kolor wypełnienia: | Niebieski |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Maks. Ø: | 6.5 mm |
| Numer artykułu producenta: | G10516-FL |
| Podziałka: | 1 °C |
| Temperatura: | -10 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |