Termometry na podczerwień
Treść:
1
Numer produktu:
9235130
Informacje dot. produktu "Termometry na podczerwień"
Wygodny przyrząd pomiarowy do wyznaczania wysokich temperatur powierzchni.
Zakres: - 22 do 110°C,
Rozdzielczość: 0,1 °C (-10 do 110 °C)
Dokładność: ±1 °C
Bateria: CR2032 3V
Wymiary: 69 x 44 x 17 mm,
Temperatura otoczenia: 0 do 40°C
Zakres: - 22 do 110°C,
Rozdzielczość: 0,1 °C (-10 do 110 °C)
Dokładność: ±1 °C
Bateria: CR2032 3V
Wymiary: 69 x 44 x 17 mm,
Temperatura otoczenia: 0 do 40°C
| Accuracy infra-red Number: | 0.1 °C |
|---|---|
| Baterii/akumulatora: | 1 x 3 V, CR2032 |
| Dokładność podczerwieni: | ±0.1 °C |
| Głębokość: | 44 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 110 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -22 °C |
| Numer artykułu producenta: | E910100 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 69 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -22 ... 110 °C |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 69 x 44 x 17 mm |
| Wysokość: | 17 mm |