Termometry na podczerwień Mini-Flash
Treść:
1
Numer produktu:
9851025
Informacje dot. produktu "Termometry na podczerwień Mini-Flash"
Kompaktowe i łatwe w obsłudze. Pomiar temperatury próbek niebezpiecznych i obiektów o utrudnionym dostępie w czasie 0,5 sekundy.
Cechy:
- przełączany zakres °C/°F
- pamięć wartości maksymalnych i minimalnych
- automatyczna pamięć ostatniego wyniku: 15 sekund
- funkcja blokująca do pomiarów długookresowych
- posiada kółko do podwieszania
Cechy:
- przełączany zakres °C/°F
- pamięć wartości maksymalnych i minimalnych
- automatyczna pamięć ostatniego wyniku: 15 sekund
- funkcja blokująca do pomiarów długookresowych
- posiada kółko do podwieszania
| Zakres pomiarowy: | -33°C to +220°C |
| Dokładność: | ±1.5°C |
| Rozdzielczość: | 0.1°C |
| Czas odczytu: | 500 ms |
| Współczynnik emisji: | 0,95 |
| Bateria: | 1 x cell CR2032 |
| Wymiary: | 68 x 37 x 18 mm |
| Waga: | 25 g |
| Accuracy infra-red Number: | 1.5 °C |
|---|---|
| Baterii/akumulatora: | 1 x CR2032 |
| Ciężar: | 25 g |
| Dokładność podczerwieni: | ±1.5 °C (15 ... 40 °C) |
| Głębokość: | 37 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 220 °C |
| Max. temp. infra-red accuracy Number: | 40 °C |
| Min. temp. infra-red accuracy Number: | 15 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -33 °C |
| Numer artykułu producenta: | 5020-0414 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 68 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -33 ... 220 °C |
| Typ: | Mini-Flash |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 68 x 37 x 18 mm |
| Wysokość: | 18 mm |