Termometry laboratoryjne, forma zamknięta
Treść:
1
Numer produktu:
4672215
Informacje dot. produktu "Termometry laboratoryjne, forma zamknięta"
Termometry laboratoryjne z wypełnieniem galowym.
- Kapilarny, pryzmatyczny, bezbarwny
- Zamknięcie Richtera z pokrętłem
- Kalibrowane
- Głębokość zanurzenia całkowita
| Długość: | 380 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Niepowlekana, pryzmatyczna |
| Kształt termometru: | Kształt zamknięty |
| Maks. Temperatura: | 359 °C |
| Numer artykułu producenta: | L25910-GA |
| Podziałka: | 1.0 °C |
| Temperatura: | 0 ... 359 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |