Termometry/higrometry cyfrowe testo 605i
Treść:
1
Numer produktu:
6312177
Informacje dot. produktu "Termometry/higrometry cyfrowe testo 605i"
- Kompaktowy, profesjonalny przyrząd pomiarowy z serii Testo Smart Probes do użytku z smartfonem/tabletem
- Pomiar wilgotności i temperatury powietrza
- Dane pomiarowe są analizowane i wysyłane za pośrednictwem bezpłatenj aplikacji Testo Smart Probes
- Automatyczne wyliczanie temperatury punktu rosy i temperatury mokrego termometruprzezaplikację Testo Smart Probes
- Dokładność pomiaru temperatury: ±0,8 °C (od -20 do 0 °C), ±0,5 °C (od 0 do 60 °C)
- Dokładność pomiaru wilgotności: ±3,0 % rH (od 10 do 35 % rH), ±2,0 % rH (od 35 do 65 % rH), ±3,0 % rH (od 65 do 90 % rH) ±5 % rH (<10 % rH lub >90 % rH)
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Głębokość: | 27 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 0560260502 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość temperatury: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 30 mm |
| Temperatura: | -20 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | testo 605i |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 30 x 27 x 218 mm |
| Wysokość: | 218 mm |
