Termometry/higrometry cyfrowe testo 605-H1 / 605i
Treść:
1
Numer produktu:
6232300
Informacje dot. produktu "Termometry/higrometry cyfrowe testo 605-H1 / 605i"
testo 605-H1:
testo 605i:
- Precyzyjny pomiar wilgotności powietrza, temperatury powietrza i punktu rosy (Td)
- Łatwy odczyt mierzonych wartości, dzięki giętkiemu złączu
- Dostawa obejmuje uchyt do zamocowania i baterię
testo 605i:
- Kompaktowy, profesjonalny przyrząd pomiarowy z serii Testo Smart Probes do użytku z smartfonem / tabletem
- Pomiar wilgotności i temperatury powietrza
- Dane pomiarowe są analizowane i wysyłane za pośrednictwem bezpłatenj aplikacji Testo Smart Probes
- Automatyczne wyliczanie temperatury punktu rosy i temperatury mokrego termometruprzezaplikację Testo Smart Probes
| Specyfikacja | Temp. - NTC / Wilg. - pojemnościowy |
| Zakres pomiarowy: | |
| 605-H1: | 0 do 50°C, -20 do 50°C (Td) / 5 do 95% rH |
| 605i: | -20 do 60°C / 0 do 100% rH |
| Dokładność (± 1 cyfra): | |
| 605-H1: | ±0,5°C / ±3% rH |
| 605i: | ±0,8 °C (-20 ... 0 °C), ±0,5 °C (0 ... +60 °C) / ±3,0 %rH(10 … 35 %rH) ±2,0 %rH(35 … 65 %rH) ±3,0 %rH(65 … 90 %rH) ±5 %rH( 10 %rH o 90 %rH) |
| Wymagania systemowe dla 605i: | iOS 11.0 lub nowszy, Android 6.0 lub nowszy, urzadzenie mobilne z Bluetooth 4.0 |
| Rozmiary 605i: | 243 x 30 x 24 mm 100 mm dł. sondy |
| Typ baterii: | 3 x AAA |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 75 g |
| Dokładność temperatury: | ±0.5 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.5 °C |
| Dokładność wilgotności względnej: | ±3 % |
| Dokładność wilgotności względnej Liczba: | 3 % |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 95 % |
| Min. wilgotność względna: | 5 % |
| Numer artykułu producenta: | 05606053 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość temperatury: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | testo 605-H1 |
| UNSPSC: | 41-11-23-01 |
| Wilgotność względna: | 5 ... 95 % |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |