Termometry do butelek Exact-Temp
Treść:
1
Numer produktu:
4681960
Informacje dot. produktu "Termometry do butelek Exact-Temp"
Do monitorowania urządzeń chłodzących i hartujacych.
1) Certyfikat kalibracji DAkkS z 1 punktem kontrolnym
2) Certyfikat kalibracji DAkkS z 2 punktami kontrolnymi
3) Certyfikat kalibracji DAkkS z 3 punktami kontrolnymi
- Termometry zamontowane w nietłukących się butelkach z tworzywa sztucznego wypełnionych specjalnym medium
- Z dołączonymi magnesami do łatwego montażu na ścianie lub drzwiach
- Identyfikowalne według norm międzynarodowych
- Numer seryjny
1) Certyfikat kalibracji DAkkS z 1 punktem kontrolnym
2) Certyfikat kalibracji DAkkS z 2 punktami kontrolnymi
3) Certyfikat kalibracji DAkkS z 3 punktami kontrolnymi
| Dokładność: | ±0.2 °C |
|---|---|
| Dokładność: | 0.2 °C |
| Długość: | 190 mm |
| Maks. Temperatura: | 45 °C |
| Numer artykułu producenta: | 8010115 |
| Opis: | Glikol etylenowy |
| Podziałka: | 0.1 °C |
| Temperatura: | 25 ... 45 °C |
| Temperatura min.: | 25 °C |