Termometry cyfrowe, Maks./Min., laboratoryjne
Treść:
1
Numer produktu:
6234373
Informacje dot. produktu "Termometry cyfrowe, Maks./Min., laboratoryjne"
Wyświetlanie temp. aktualnej, min. i maks. Funkcja "Hold". Dowolnie programowalny alarm limitu temp. Zakres pomiaru od -50 do +70°C. Dokładność ±0.5°C w zakresie od -20 do +25°C, ±1°C w pozostałym zakresie. Odczyt w °C / °F. Wyposażone w uchwyt magnetyczny z czujnikiem na przewodzie o dł. 3 m. Zasilane baterią litową CR2032 (zgodnie z normą EN 13485).
| Baterii/akumulatora: | 1 x 3 V, CR2032 |
|---|---|
| Ciężar: | 100 g |
| Czujnik (Ø x dł.): | 3.5 x 100 mm |
| Długość czujnika: | 100 mm |
| Długość kabla: | 100 cm |
| Głębokość: | 57 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Numer artykułu producenta: | 5020-0572 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 86 mm |
| Temperatura: | -40 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | LT101 |
| Typ sondy: | NTC |
| UNSPSC: | 41112213 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 86 x 57 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Ø czujnika: | 3.5 mm |