Termometry ASTM , ACCU-SAFE, kalibrowany
Treść:
1
Numer produktu:
4658587
Informacje dot. produktu "Termometry ASTM , ACCU-SAFE, kalibrowany"
Kapilara: białe tło, niebieskie i przyjazne dla środowiska wypełnienie, z certyfikatem kalibracy DAkkS. Głębokość zanurzenia całkowita.
| Długość: | 435 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Biała emalia, okrągła |
| Kolor wypełnienia: | Niebieski |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 102 °C |
| Maks. Ø: | 8 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1202012S/04/3P |
| Podziałka: | 0.2 °C |
| Punkty kontrolne: | 3 |
| Temperatura: | -20 ... 102 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Wzorzec: | ASTM S12C |